Zbiorniki

Zbiorniki

Jesteśmy producentem nietypowych zbiorników o zróżnicowanych kształtach i przeznaczeniu wykonywanych według indywidualnych potrzeb klienta. Zbiornik przez nas produkowane są stosowane jako zbiorniki magazynowe lub jako zbiorniki w których prowadzi się rozmaite procesy technologiczne (np. zbiorniki modułowych oczyszczalni ścieków).

 

Wytwarzanie zbiorników zajmujemy się w sposób kompleksowy, tzn. od poznania potrzeb klienta, poprzez projekt i montaż na terenie zakładu. Zbiorniki projektujemy i wykonujemy wg. różnych standardów, p. AD2000, WUDT-UC-UTS, PN-EN-13121. Zbiorniki wykonujemy z laminatu poliestrowo – szklanego o parametrach i właściwościach odpowiadających warunkom eksploatacji i standardom wymaganym przez klienta. Dobrane przez nas surowce do celu wykonania laminatu poliestrowo – szklanego, z którego zbudowany jest zbiornik, gwarantują długotrwałą odporność na oddziaływanie czynników roboczych zgromadzonego w zbiorniku oraz oddziaływanie atmosfery, w tym promieni UV. Na życzenie klienta zbiorniki wykonujemy w wersji izolowanej piana PUR trwale wbudowaną w strukturę kompozytu, z którego wykonywane są ściany zbiornika.

Zalety rozwiązań w postaci zbiorników wykonywanych z laminatu poliestrowo szklanego to przede wszystkim trwałość konstrukcyjna elementów zbiornika powyżej 20 lat oraz brak konieczności okresowego odtwarzania powłok ochronnych przez cały okres użytkowania zbiornika.